úvodem
moje parní lokomotivy digitální

mejlík na mne
odkaz na fejsbůk


Moji nejdelší a největší nákladní transamerickou lokomotivu BigBoy jsem zdigitalizoval. Do tendru jsem vložil jak zvukový dekodér tak reprák. Zabudoval LED světla bílé a červené. A do čumáku dálkový reflektor.
Big Boy
  
další digitalizována byla rychlíková  BR-01. Také do tendru jsem vložil zvukový dekodér a reprák. Bylo nutno v zátěži vyfrézovat prostor pro dekodér a repro. Zabudoval LED světla červené. A předek lokomotivy na změny světel čeká.
  BR 01
Na Aukru se mi podařilo za slušný peníz koupit digitální loko BR64 od Roka vybavenou led světly, ale jen bílými, přepínající se dle směru jízdy
Big Boy  
 
nákladní lokomotiva, BR-52 DB s olejovým tendrem je další zdigitalizovanou. Do tendru jsem vložil dekodér LENZ bez audia. A také bylo nutno v zátěži vyfrézovat místo pro dekodér. Zabudoval LED světla červené.
  BR 52
A další slušný kup na Aukru byla koupě BR-03. Byla prodávána jako nefunkční, jen zavrčí a dost. Po sundání krytu tendru se chovala, jak bylo popsáno. A při větším zkoumání zjištěn dekodér a prostor pro repro. Stačilo přeprogramovat a už pelášila po kolejích. Neznalost neomlouvá :-) Loko je od Roka vybavenou led světly, ale jen bílými, přepínající se dle směru jízdy
   
 
nákladní lokomotiva, BR-xx DB . Zabudoval LED světla červené.
   
Vložen pod kotel dekodér do lokomotivy New York Central 1905.
NY 1905  
 
loko pro osobní vlaky 81.340 FHS Belgických drah nešla zdigitalizovat, tak jsem ji prodal na Aukru
  BR 55
       
     
     
výstavba vozový park historie